Kaynak Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. 1978 yılından beri faaliyetini sürdürmektedir

Şirketimiz Kaynak Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. 1978 yılında ticari hayatına Otomotiv sektöründe oto yedek ithalatı ve araç satış bayilikleri ile faaliyete başlamıştır.

1994 yılında Hyundai Araçlarının bayiliği ile faaliyetlerine devam eden şirketimiz 6.000 m2'lik plazasında faaliyetlerine devam etmektedir.

Bugün geldiğimiz noktada Grup şirketleri ile beraber 100'den fazla kişiyi istihdam etmekte ve yıllık yaklaşık 10.000.000 USD üzerinde ciro yapmaktadır.

Tüm ticari anlaşmalarımız Alıcı müşterimiz ile DİREK üretici veya imalatçı ile birlikte yapılmaktadır.

Başkanın Mesajı

Kıymetli iş ortaklarımız ve sevgili çalışma arkadaşlarımız;

Uluslararası düzeyde itibarlı bir kurumsal yapıya ulaşmak ve bu kurumsal yapı ile farklılık yaratmak hedefi ile çıktığımız yolculuğumuzda 41 yılı geride bırakmış bulunuyoruz.

Birlikte çalıştığımız tüm paydaşlarımıza değer yaratmak ve beklentilerine karşılık vermek her daim önceliğimiz olmuştur.

Her başarının temelinde bir hedef ve bu hedefin gerçekleşmesi için yapılması gerekenleri hayata geçirmek vardır. Bizler hep bu doğrultuda hareket ettik. Kurulduğu günden bu yana faaliyet gösterdiğimiz sektörlerimizde başarılı ve öncü çalışmalara imza atan Kaynak Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. bu anlamda fark yaratmaya devam etmektedir.

Başarıda esas olan sürekliliktir. İster birey olarak ister girişimci olarak hedefiniz yoksa sahip olduğunuz kapasite, potansiyel, üretim faktörleri de bir anlam ifade etmeyecektir. Bu doğrultuda; geçmiş yıllarda yakalamış olduğumuz başarıların üzerine yenilerini ekleyerek yolumuza devam edeceğiz.

Bizlerin yeni projesi kendi faaliyet konularımız çerçevesinde şirketimizi hep bir adım öteye ilerlemesini sağlayacak yaptırımlardır. Bildiğimiz sevdiğimiz işi yapmaktan vazgeçmeyip Kaynak Otomotiv 'in adını her daim övgülerle korumak en büyük temennimizdir.

Bizlere bu yolcukta eşlik eden siz değerli müşterilerimize, tedarikçilerimize, iş ortaklarımıza, yöneticilerimize, çalışma arkadaşlarımıza içtenlikle teşekkür ediyor, desteğini eksik etmeyen tüm kurum, kuruluş ve idarelerine saygılarımı sunuyorum.

Sevgi ve Saygılarımla

Ensar Kaynak

Yönetim Kurulu Başkanı

Politikalarımız

Müşterilerimiz velinimetimizdir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını yerinde anlayıp kaliteli ürün ve hizmet sunarak memnuniyetlerinin sürekliliğini garanti etmek, memnuniyet oranını arttırmak ve güvenilir ve aranan bir firma olmak

Müşteri ve tedarikçi sayımız ile ürün ve hizmet kalite ve çeşitliliğimizi sürekli iyileştirip arttırmak

Çalışanlarımızın eğitim yoluyla mesleki bilgi ve beceri düzeylerini yükseltmek

Çalışanlarımız arasında karşılıklı güven, saygı, sevgi, anlayış ve iletişimi hep daha iyiye götürmek

Kalite ve bilgi güvenliği sistemlerinin kurallarına uymak ve sistemimizi sürekli iyileştirmek

Risklerin gizlilik, bütünlük ve erişebilirlik olarak 3 ana güvenlik kuralına uygun şekilde değerlendirilmesini ve iyileştirilmesini desteklemek.

İş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine ve siz değerli müşterilerimize sürekli katkıda bulunmak

Paydaşlar arasında adil dengeyi sağlamak

Açık, şeffaf ve etik kuralları önemseyen, yasal mevzuata uyan bir firma olmak

Topluma ve çevreye saygılı örnek bir firma olmak

Sosyal sorumluluk projelerine destek verip yer almak

Ve Birliktelik sağladığımız müşterilerimizle uzun vadeli dostluklar ve güçlü bağlar kurmak.